بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو ماهی / قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس

قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس

قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس چند است ؟ آیا قوطی های کنسرو ماهی رکس پلاس از فلزات سنگین است ؟

برای استعلام قیمت های به روز این محصول خارق العاده با مشاورین بازرگانی ایلیا ارتباط بگیرید. قوطی های کنسرو رکس از نوع بدون ضرر و لعاب داخل قوطی از قلع است .

قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس با توجه به رقبای خود بسیار پایین تر و کیفیت آن بسیار بالا است.

قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس

با توجه به اینکه در حال حاضر قلع گران شده، آیا ممکن است قوطی‌های مورد استفاده حاوی فلزات سنگین باشند؟

نه! درست است که قلع گران شده اما به همان نسبت قیمت کنسرو تن ماهی نیز از پارسال تاکنون گران‌تر شده است. به طور کلی، قوطی کنسرو باید از نوعی انتخاب شود که در اثر تماس محصول با سطح داخل کنسرو ترکیب‌های مضر ایجاد نشود. لعاب داخل قوطی یا از قلع است یا روی و نوع آن با توجه به نوع محصول متفاوت است. در کل، قلع و ورق‌های آلومینیوم پوشش‌های مجاز و بی‌خطری هستند.

به عنوان آخرین سۆال، بگویید یک فرد سالم در هر وعده مجاز است چه مقدار از کنسرو ماهی را مصرف کند و چند وعده خوردنش در هفته بی‌ضرر است؟

محدودیتی وجود ندارد. حتی می‌توانید برای یک خانواده ۴ نفری در یک وعده، ۲ عدد کنسرو مصرف کنید. اگر هدف تامین پروتئین باشد، روزانه می‌توانیم ۷۰ گرم پروتئین (۳۰ گرم حیوانی) دریافت کنیم. زیرا آبزیان غیر از پروتئین، ترکیب‌های دیگری مثل اسیدهای چرب غیراشباع، ویتامین‌های گروه B، E، A و سلنیوم هم دارند. در ضمن، برخلاف سایر منابع پروتئینی مانند گوشت قرمز و مرغ، توصیه می‌شود که ماهی و فراورده‌های آن حداقل در طول هفته ۲ نوبت مصرف شوند که با توجه ذائقه می‌توانیم ماهی کنسروی یا منجمد یا تازه مصرف کنیم.

در هیچ منبعی قید نشده مصرف زیاد ماهی مضر است. البته باید دو نکته را مدنظر داشته باشید؛ یکی گرمی و سردی مزاج‌تان و دیگری جیوه. بنابراین، شما می‌توانید هر روز ماهی بخورید اما ذائقه‌ها اجازه نمی‌دهد تمام وعده‌ها را از آبزیان انتخاب کنیم.

اگر می خواهید از خوردن کنسرو ماهی لذت ببرید حتما کنسرو ماهی رکس را امتحان کنید .

قیمت کنسرو ماهی رکس پلاس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم بهترین کنسرو ماهی به قیمت عمده در کشور

خرید کنسرو ماهی عمده در بازار های داخلی به شیوه های مختلفی امکان پذیر می باشد که از جمله این روش ها می توان به فروش آنلاین این محصول اشاره کرد. فروش اینترنتی یک

بازرگانی ایلیا