بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو / جدول و چارت قیمت عمده انواع کنسرو صادراتی در ایران

جدول و چارت قیمت عمده انواع کنسرو صادراتی در ایران

امروزه استفاده از کنسرو های غذایی بسیار مورد توجه قرار دارد. با توجه به قابلیت ماندگاری بالایی که کنسرو ها دارند استفاده از آن ها برای مسافرت یا سایر مواقعی که امکانات کافی برای تهیه یا نگه داری غذا وجود ندارد، مناسب است. قیمت عمده انواع کنسرو، با توجه به موارد مختلفی تنظیم می شود. جدول و چارت قیمت عمده انواع کنسرو صادراتی در ایران

مرکز عرضه کنسرو بادمجان با قیمت عالی

مرکز عرضه کنسرو بادمجان با قیمت عالیانواع کنسرو ها ی تولید شده توسط کارخانه ها و تولید کنندگان بعد از تایید،توسط مراکز بهداشتی، وارد بازار می شود. 

کنسرو ها دارای موادی هستند که می توان آن ها را در شرایط معولی، مدت نسبتا زیادی نگه داری کرد؛ به طوری که در زمان مصرف هیچ گونه آسیبی ندیده باشند. 

کنسرو بادمجان، یکی از محصولات محبوب مشتریان است. خرید کنسرو بادمجان با قیمت مناسب امکان پذیر است. 

تولیدی های مختلف ممکن است یک نوع کنسرو را با طعم های متفاوتی تولید کنند. این تفاوت طعم ها به دلیل تفاوت ادویه هایی است که به میزان مختلف در هر کنسرو استفاده می شود. 

برای تهیه کنسرو بادمجان معمولا بادمجان را آب پز یا سرخ می کنند و همرا با مقدار کمی ٱب در بسته بندی های مخصوص و مناسب قرار می دهند. از این کنسرو می توان به تنهایی یا به همراه برنج استفاده کرد. 

باید توجه داشت که بهتر است قبل از مصرف کنسرو، برای مدت کوتاهی آن را بجوشانیم تا اگر میکروبی در آن وجود دارد تحت تاثیر دما از بین برود. 

از ترکیب کردن خاویار با بادمجان نیز برای تولید کنسرو ها استفاده می شود. کنسرو خاویار بادمجان علاوه بر مزه فوق العاده ای که دارد برای بدن نیز بسیار مفید است. 

خرید مستقیم انواع کنسرو به قیمت تولیدی

خرید مستقیم انواع کنسرو به قیمت تولیدیقیمت کنسرو ها به موارد زیادی وابسته است. خریداران و مصرف کنندگان می توانند این محصول را به صورت مستقیم از تولید کنندگان خریداری کنند. 

در خرید مستقیم انواع کنسرو، قیمت آن بهتر و مناسب تر است. در خرید مستقیم انواع کنسرو ارزان، بدون نیاز به واسطه ها در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند و به همین علت در این گونه خرید و تهیه محصول قیمت نهایی بهتر و مناسب تر است.

امروزه درصد زیادی از مشتریان محصول مورد نیاز خود را به این صورت خریداری می کنند. البته کسانی که توانایی خرید مستقیم را ندارند می توانند محصول را به طور غیر مستقیم و به کمک واسطه ها، خریداری کنند. 

فروش ویژه کنسرو در بعضی مراکز خرید این امکان را به مشتریان می دهد تا محصول با کیفیت را با قیمتی فوق العاده خریداری کنند. 

نمایندگی بهترین نوع کنسرو ذرت در کشور

نمایندگی بهترین نوع کنسرو ذرت در کشوربهترین کنسرو غذایی باید دارای ویژگی هایی باشد که برای بدن مضر نبوده و مسمویتی ایجاد نکند. یکی از علامت هایی که نشان دهنده خراب یا فاسد بودن کنسرو است‌: برامده شدن درب آن است. 

برخی میکروب ها که قادرند در کنسرو رشد کنند، ممکن است در بدن بیماری های بسیار خطرناکی را ایجاد کنند.این بیماری ها به ویژه برای کودکان کشنده هستند. 

مشتریان در هنگام خرید انواع کنسرو، باید توجه داشته باشند که محصول توسط مراکز بهداشتی و سایر مراکز تایید شده باشد و تاریخ تولید و انقضای آن نیز به روز باشد.

بهترین کنسرو ایرانی، از مواد غذایی سالم و مرغوب تهیه شده و به خارج از کشور نیز صادر می شود. کنسرو ها در شرایط ویژه ای با استفاده از بهترین و سریع ترین وسایل نقلیه به کشور های اطراف صادر می شوند. صادرات انواع کنسرو برای کشور نیز سود اقتصادی زیادی دارد. 

مرکز پخش کنسرو مرغ درجه یک با قیمت استثنایی

مرکز پخش کنسرو مرغ درجه یک با قیمت استثناییکنسرو مرغ نیز یکی از پر مصرف ترین انواع کنسرو است که در بازار عرضه می شود. 

تولید کنندگان قسمت های مختلف مرغ را به حالت کنسرو در می آورند؛ اما بیشتر کنسرو ها از سینه مرغ تهیه می شود. سینه مرغ معمولا در روغن تف داده شده و یا آب پز می شود و سپس به همراه مقدار کمی از عصاره و آب مرغ، کنسرو می شود. 

کنسرو مرغ مرغوب را می توان از مراکز معتبر موجود در شهر خریداری کرده و در مسافرت ها یا اماکنی که شرایط برای پخت غذا فراهم نیست استفاده کرد. 

کتسرو مرغ حتما باید قبل از مصرف جوشانده شود و این کار علاوه بر گرم و تازه کردن کنسرو باعث می شود سایر موادی که در کنسرو استفاده شده اند بهتر با مرغ مخلوط شوند. 

در کنسرو های مرغ ممکن است از دانه های ذرت و نخود فرنگی و یا حتی مقدار کنی هویج استفاده شود. این مواد غذایی طعم کنسرو را بهتر و دلپذیر تر می کنند. 

فروش کنسرو نخود فرنگی درجه یک

فروش کنسرو نخود فرنگی درجه یککنسرو نخود فرنگی، یکی از بهترین و پر فروش ترین کنسرو های موجود در بازار است. 

از این کنسرو در غذاهای مختلفی استفاده می شود. نخود فرنگی فقط در فصل مخصوص به خودش در بازار وجود دارد‌؛ به همین جهت استفاده از کنسرو آن نسبتا بالا است. 

تولید کنندگان این محصول در هنگام تولید تلاش می کنند تا با دقت کامل دانه های نخود فرنگی را از نظر سالم بودن کنترل کنند زیرا حتی اگر یک دانه در هر بسته بندی فاسد یا آسیب دیده باشد،می تواند کل کنسرو را آلوده کرده و از بین ببرد. 

استفاده از کنسرو نخود فرنگی به همراه مرغ و یا در انواع سالاد بسیار رواج دارد؛ به همین جهت تولید کنندگان تلاش می کنند تا بهترین کیفیت از این محصول را با قیمتی مناسب در دسترس عموم مردم قرار دهند. 

جدول قیمت های انواع مختلف کنسرو اعلا

جدول قیمت های انواع مختلف کنسرو اعلاقیمت انواع کنسروی که در بازار وجود دارد با یکدیگر متفاوت است. میانگین استفاده از کنسرو های مختلف در بازار نسبت به چند سال گذشته بسیار افزایش یافته است و تولید کنندگان برای تولید بیشتر این محصول تلاش می کنند. 

کنسرو ذرت شیرین و یا کنسرو مخلوط سبزیجات از انواع بسیار پر فروش این محصول هستند. خرید این کنسرو ها به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب و به صرفه ای انجام می شود. 

خرید کنسرو مرغوب عمده توسط درصد زیادی از مشتریان انجام می شود. در خرید و فروش عمده و کلی، مانند خرید مستقیم بسیاری از واسطه ها از میان حذف شده و به همین علت قیمت نهایی محصولات بهتر و مناسب تر است. 

خرید عمده به منظور های مختلفی انجام می شود، به خصوص در مواردی که بخواهند مقدار زیادی از این محصول را از یک شهر به شهر یا کشور دیگری ارسال کنند، خرید و فروش عمده این محصول بهترین راه و روش ممکن است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه فروش ویژه عمده کنسرو های ایرانی اعلا

یکی از روش های نگهداری کردن از خوراکی هایی که نمی شود همیشه آن ها را به طور طبیعی پیدا کرد کنسرو کردن است. روش کنسرو کردن برای نگهداری مواد غذایی مختلفی استفاده

پاسخی بگذارید

بازرگانی ایلیا